O nás

Jsme výrobci ořechových krémů nejen pro sportovce a milovníky lahodných krémů. Myšlenka založit firmu, která se bude zabývat výrobou zdravých a chutných krémů vznikla v roce 2016. Realizace již započala roku 2016 výrobou lahodných krémů ze suchých plodů, kde jsem chtěli nabídnout zboží, které je odlišné od všech ostatních produktů.

Začátkem roku 2017 jsme přivedli na trh náš nový fitness krém, který jsou obohaceny o vyhovující množství proteinu a kvalitní ingredience, které jsou velmi prospěšné pro lidský organismus, ale tím naše výroba neskončila, na trh jsme také přivedli zdravé a tělu prospěšné krémy pro děti.

Svoje zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou a také přátelským přístupem.

Naše lahodné krémy neobsahují žádné chemické přísady, sůl ani palmový olej. Ale naopak obsahují zdravé tuky, vlákninu a vysoké množství vitamínů a minerálů. Jsou vyráběny z kvalitních surovin, které jsou pro nás prioritou číslo jedna, tak aby finální produkt byl, co nejlepší. Nabízíme širokou škálu krémů a suchých plodů, jak pro sportovce, necvičící lidi, tak i dokonce pro děti!

100% PŘÍRODNÍ OŘÍŠKOVÉ KRÉMY NAŠÍ VLASTNÍ VÝROBY
Oříšková másla, která si zamilujete!