O nás

Jsme nová firma na trhu potravinových doplňků pro sportovce a milovníky lahodných krémů. Myšlenka založit firmu, která se bude zabývat výrobou zdravých a chutných krémů vznikla v roce 2016. Realizace již započala roku 2016 výrobou lahodných krémů ze suchých plodů, ale chtěli jsme nabídnout zboží, které u nás ještě nikdo nevyrábí, něco co je odlišné od všech ostatních produktů.

Začátkem roku 2017 jsme přivedli na trh naše nové fitness krémy, které jsou obohaceny o vyhovující množství proteinu a kvalitní ingredience, které jsou velmi prospěšné pro lidský organismus, ale tím naše výroba neskončila, na trh jsme také přivedli zdravé a tělu prospěšné krémy pro děti.

Svoje zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou a také přátelským přístupem.

Naše lahodné krémy neobsahují žádné chemické přísady, sůl ani palmový olej. Ale naopak obsahují zdravé tuky, vlákninu a vysoké množství vitamínů a minerálů. Jsou vyráběny z kvalitních surovin, které jsou pro nás prioritou číslo jedna, tak aby finální produkt byl, co nejlepší. Nabízíme širokou škálu krémů a suchých plodů, jak pro sportovce, necvičící lidi, tak i dokonce pro děti!

100% PŘÍRODNÍ OŘÍŠKOVÉ KRÉMY NAŠÍ VLASTNÍ VÝROBY
Oříšková másla, která si zamilujete!